Piabet Adresi Yenilendi

Türkiye piyasasının en güvenilir, Türkiye piyasasının en güçlü ve en ciddi yabancı bahis siteleri arasında bulunan piabet markası, adresini değiştirdi. Piabet adresi yenilendi ve yeni adresi üzerinden hizmetler verilmeye başlandı.

Piabet Adresi Nasıl Yenilendi?

Türkiye’de yaşanan sıkıntının ortadan kaldırılması amacıyla, piabet adresinin yenilendiği ve kullanıcıların yeni adres üzerinden hizmet almaya başladığı görüldü. Piabet adresi nasıl yenilendi? Piabet920 bu sorunun cevabını meydana getirmektedir. Adres yenileme çalışmalarının yapılmasında bilindiği üzere, bütün açıklamalar ve güncellemeler, Limited Şirketi tarafından karşınıza çıkarılmaktadır. Bağlı olduğu Limited Şirketi tarafından yeni adres hazırlanmakta, site hakkında kapatılma kararı verildiği anda, yeni adres devreye alınmakta, devreye alınan yeni adresi üzerinden hizmetler verilmeye başlanmaktadır.

Piabet Adresi Yenilendi Hesaplar Değişecek mi?

Adresin yenilendiği ve piabet920 ile piabet giriş işleminin gerçekleştirildiği görülebilmektedir. Peki piabet adresi yenilendi hesaplar değişecek mi? Elbette ki hayır. Adres değişikliği ile üyelerin, adres değişikliği ya da adres yenileme işlemi ile üye hesaplarının herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır. Yeni bir adresin belirlenmiş olması, bütün hesapların sistemden kaldırılması, bütün hesapların silinmesi, üyelik bilgilerinin iptal edilmesi anlamına gelmemektedir. Yapacağınız işlem belirlidir. Yeni adres ile piabet giriş işlemini gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Farklı bir işlem yapıp, yeni bir hesap açmaya çalışmanıza, birden fazla hesap ile sitenin karşısına çıkmanıza ve üyelik iptal işlemi ile karşılaşmanıza gerek yoktur.

Piabet Adresi Yenilendi Sosyal Hesaplardan Duyuruldu

Piabet adresi yenilendi sosyal hesaplardan duyuruldu. Bilindiği üzere piabet sitesinin kendisine ait Facebook hesapları ve Twitter hesapları, Instagram hesapları bulunmaktadır. Adres yenilemesi yapılmış, Türkiye için yeniden bir adres belirlenmiş ve yeni adres anında Facebook hesapları üzerinden ya da Twitter hesapları ve Instagram hesapları üzerinden bütün site ilgililerine, üyelerine duyurulmuştur. Anında Türkçe dil seçeneği ile hazırlanmış orijinal sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımın yapıldığı görülmüştür. Sizlerde hemen takip sisteminize, eğer kullanıyor iseniz kişisel sosyal medya hesaplarınızın takip sistemine, Türkçe dil seçeneği ile hizmet veren piabet sitesinin orijinal sosyal medya hesaplarını dahil edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir