Piabet Giriş Adresi Değişti Bilgilerim Güvende mi

Piabet sitesi bilgi paylaşımı yapmak zorunda olduğunuz, ciddi, yasal prosedürler dahilinde hareket eden bir bahis sitesidir. Uluslararası piyasada, Avrupa Birliği ticari kanunları kapsamında hareket eden bu sitenin belirlemiş olduğu kurallar içerisinde, üyelik kayıt formunda ve para yatırma ile para çekme talep formunda girmiş olduğunuz bilgiler bulunmak zorundadır. Vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliği, piabet sitesi tarafından sağlanacaktır. Bu bilgileri paylaştığınız andan itibaren, herhangi bir zaman diliminde giriş adresinin değiştirilmesi gibi bir uygulama söz konusu olabilir. Endişelenmeyin, piabet giriş adresi değişti bilgilerim güvende mi? Sorusunun karşılığında, aynı politikanın geçerli olduğunu göreceksiniz.

Piabet Giriş Adresi Değişti Yeniden Bilgi Vermem Gerekecek mi?

Piabet sitesine bilgi vereceğiniz ortamlar belirlidir. Üyelik kayıt formunun doldurulması aşamasında, kişisel bilgiler ve hesap bilgileri bölümünde bilgi paylaşımı yaparsınız. Para yatırma talep formu içerisinde, banka ve kart bilgileri gibi bilgileri paylaşırsınız. Para çekme talep formunda banka bilgileri, hesap bilgileri gibi bilgileri paylaşırsınız. Bu bilgileri bir kere paylaşmanız yeterli olacaktır. Eğer adres değişikliği gündeme gelir ise, piabet giriş adresi değişti yeniden bilgi vermem gerekecek mi? Sorusunun karşılığı yoktur. Bir defa bilgi paylaşım yapmanız yeterlidir. Sistem içerisinde korunacaktır.

Piabet Giriş Adresi Değişti Bilgilerim Silindi mi?

Giriş adresi, yenilenmiş piabet yeni giriş adresi üzerinden, Türkiye piyasasında hizmetler verilmeye başlanmış olabilir. Böyle bir durum ile karşılaşmanız durumunda, piabet giriş adresi değişti bilgilerim silindi mi? Şeklinde endişeye kapılmanıza gerek yoktur. Bilgileriniz silinmez, sistem içerisinde sertifikalı güvenlik programları ile muhafaza edilir. Üyelik iptal işlemini gerçekleştirmediğiniz müddetçe, sizin tarafınızdan ya da site tarafından üyelik iptal işlemi yapılmadığı müddetçe, bilgilerin sistem içerisinde silinmesi mümkün değildir.

Piabet Giriş Adresi Değişti Bilgilerim Paylaşılır mı?

Piabet giriş adresi değişti bilgilerim paylaşılır mı? Sorusunda gizlilik politikası hükümleri geçerlidir. Bir defa vermiş olduğunuz bilgi, her ne sebeple olursa olsun, herhangi bir şahıs ile paylaşılmaz. Bu konudaki yasal sorumluluk bilindiği üzere, piabet sitesinde ve işleticisi konumundaki ticari makamda yani Limited Şirketi’nde bulunmaktadır. Bilgi paylaşımının yeni giriş adresi ile yapılması şeklinde bir uygulama kesinlikle söz konusu değildir, söz konusu olması mümkün değildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir